Virgini viis_Erika Ilves

 

Kas olete tüdinud kõigist neist targutavatest iganenud juhtimisraamatutest, milles kulutatakse 300 lehekülge selleks, et öelda midagi, mis oleks mahtunud viiele? Sel juhul võib Bransoni „Virgini viis” pakkuda värskendavat vaheldust – täpselt samamoodi nagu Virginiga lendamine kogu selle sädeluse ja peomuusika keskel võib pakkuda rohkem lusti kui British Airways.

 

Branson väidab, et pole ise lugenud iial ühtki juhtimisraamatut, kuid otse loomulikult ei takista see teda ennast üht sellist kirjutamast. Õieti miski ei suuda takistada Bransonit tegemast midagi, mis on tema silmis tähtis ja pakub talle lusti. Bransonil on seljataga mitu avalikkuse tähelepanu tipus veedetud äriaastakümmet, mil ta on tegelenud alates plaatide müümisest kuni kosmoseturismini, ning selle aja jooksul on ta kogunud määratu kogemuste ja ideede pagasi, millest ainest ammutada.

 

Virgini viis on kirjutatud Bransonile omases veiderdavas, ennast imetlevas ja sellegipoolest nauditavas stiilis. Selles leidub tarkuseteri ja lugusid nii Virgini enda kui ka teiste ettevõtete kohta üle terve maailma. Ning kõik see on kenasti pakitud nelja põhimõtte raamidesse, mis on Virgini alustalad: kuulake, õppige, naerge ja juhtige.

 

Ma armastan lugeda kõike, mis hülgab aukartuse ja tavapärased ootused ning pakub ekstsentrilist ja lustlikku vaatenurka – ideid, mis aitavad sul oma intellektuaalse kajakambri seinad maha lõhkuda ja nihutada oma eelarvamuslikke hoiakuid. Seda „Virgini viis“ pakub.

 

Kuulamisest, õppimisest, juhtimisest ja naermisest veelgi tähtsam on ehk siiski hoopis kaks põhimõtet, mis „Virgini viisist“ läbi kumavad. Esiteks, elu ei ole peaproov ja mitte keegi meist ei saa endale lubada seda, et raiskab suure osa elust selle peale, mida ta ei armasta. Ning teiseks, ainus hea põhjus ärimaailma siseneda on muuta teiste inimeste elu millegi poolest paremaks – kui see pole teie põhimõte, laske jalga!

Hind klubis: Hind poes:

Virgini viis_Erika Ilves

Virgini viis_Erika Ilves

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).