Twitter_Reet Roos

Lugu üksildastest inimestest, kes tahtsid olla koos sõpradega
See raamat on põnevusest tihe ja tal on kolm eri tuuma.
Esimene räägib karmi loo sõprusest ja sõpruse reetmisest. Kui sõprus on selles raamatus nagu meil kõigil ‒ nii turvaline ja samas ka tavaline ‒, siis reetmine toimub kui suurvorm. Hoobid on kaalutud, ajastatud, lõplikud. Põnevam osa siit algabki, nii lööja kui ka lamaja jaoks: millised on pärast seda inimeseks olemise võimalused? Kas maksta kätte? Taanduda ja suruda südames põlev solvumine sügavale seljaajju? On ka veel võimalik luua juhtunust uus ja egole meelepärasem lugu ning asuda seda kuulutama.
Teine tuum on ülihuvitav sissevaade otse start-up’i maailmas toimuva revolutsiooni südamesse. Koos kuulsuste ja kuupäevadega. See raamat ei räägi mitte ainult ühe maailma muutnud ettevõtte sünnist, vaid on tegelikult ka väga huvitava paiga ja perioodi kroonika. See räägib uute IT-inimeste suhestumisest omaenda maailmaga ja ümbritsevaga, mis kokkuvõttes tõi kaasa selle tuleviku, millega praegu harjunud oleme. Aga keegi ei oska ennustada, kuhu see meid välja viib.
Kolmandaks on see raamat ka omamoodi karjäärispikker või käsiraamat alustavale ettevõtjale, kellel koostööpartneriteks parimad sõbrad. Kas on võimalik olla korraga sõber ja kaasosanik? Mina arvan, et muidugi on. Sest just seda tuhanded ja tuhanded noored tänapäeval ikka ja jälle teevad. Kuigi juhtimisgurud kogu maailmas ja ka selles raamatus ei väsi korrutamast: „Ära võta sõpru tööle”, pole see ikkagi mingi piiblitõde. Tõsi on, et võõraid inimesi on töötajatena lihtsam hallata, aga kes ütles, et lihtsam on parem? Parem tulemus võib tulla paremast koostööst ja teineteise mõistmisest. Sest enamasti on ju kõik hästi ja töö lendab käes, kui seda teevad sõbrad koos.
Kriisiõpikut ongi vaja siis, kui kriis tuleb. Mitte ette kurja manama. Peamine oskus on siiski märgata ja lahendada probleeme eos ja egosid säästvalt. Minu kogemuse järgi on see võimalik ja õpitav. Kas oma vigadest või näiteks sellest tõsiloost. Kokkuvõtvalt räägibki see raamat loo üksildastest inimestest, kes tahtsid olla koos sõpradega. Sellest tuligi idee luua sõnumikeskkond ja iduettevõte.
Olen kindel, et raha ja võim ei riku inimest, vaid ainult toob esile selle, mis ta niigi on. Eredalt ja alati. Nagu ka selles raamatus rida-realt kirjas.

Hind klubis: Hind poes:

Twitter_Reet Roos

Twitter_Reet Roos

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).