Töö ruulib_Haavel

Laszlo Bocki raamat on tõeline äratuskell, mis tuletab meile kõigile meelde, et Eestis kaotati teoorjus 1868. aastal. Formaalselt oleme vabad, kuid kas meie mõtteviis on harjunud selle uue reaalsusega. Igapäevaelus näeme palju stressi all kannatavaid inimesi, kes on alamotiveeritud ega suuda realiseerida kogu oma potentsiaali. Ei olda õnnelikud, ei tunta rõõmu oma lähedastest ega tööst. Soovitan raamatut lugeda kui eneseabi juhendit. Lennuki turvainstruktsioonis on üks oluline punkt: hapnikumask tuleb esmalt endale pähe panna ja alles siis alusta teiste aitamist. Nii on ka selle raamatuga: enne kui organisatsioonis raamatus kirjeldatud põhimõtteid rakendada, peaks juht esitama endale küsimuse, kas ta on selleks valikuks valmis. Kas ta on oma isiklikus elus valmis neid põhimõtteid rakendama? Sergei ja Larry teisendasid oma arusaamad elust, ettevõtte tegevuskoodeksiks – kultuuriks.

Inimese vabaduse määravad tema valikud ja ta on just nii õnnelik, kui palju ta on pühendunud oma valikute elluviimisele. Kui oled oma valikud jätnud tegemata, siis oled teiste poolt mõjutatav ja tõugatav ning see ongi stressi allikaks. Laszlo Bocki raamatust leiad kinnitust, et valikuvabadus loob piiramatuid võimalusi. Igaühele meist. Kõige raskem on olla aus ja seda endale tunnistada.

Raamatu lõpus kirjeldab autor, kuidas ta Google’i organisatsioonikultuuri rakendamise käigus avastas, et nad ei teinudki midagi uut. Kõige juured on looduses, kust me pärineme. Meie igaühe otsustada on, kas areneda või anda see võimalus tugevamatele ja paremini kohastuvatele liikidele. Viimast nimetakse ärimaailmas konkurentsiks.

Hind klubis: Hind poes:

Töö ruulib_Haavel

Töö ruulib_Haavel

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).