Suurte juhtimisteooriate väike käsiraamat_Ruth Alas

Millest selles raamatus kirjutatakse?
„Suurte juhtimisteooriate väike käsiraamat” sisaldab 89 tuntumat juhtimisteooriat selliselt, et iga teooria jaoks on kaks lehekülge. Teooria kirjeldus on esimesel leheküljel ja teisel leheküljel on kasutusjuhend. Ainult mõjutamine kui juhi eriti oluline roll on saanud neli lehekülge ruumi. Seega on kõik teooriad antud lühendatud kujul ning sisaldavad ainult kõige olulisemaid juhtimisega seotud tahke. Teooriad on rühmitatud vastavalt juhi ees seisvatele ülesannetele, s.o juhtimise funktsioonidele:
• Kuidas inimesi juhtida?
• Kuidas olla muutuste eestvedaja?
• Kuidas alluvaid motiveerida?
• Kuidas meeskondi moodustada ja juhtida?
• Kuidas organisatsiooni kultuuri analüüsida?
• Kuidas juhtida muutusi?
• Strateegiline juhtimine
• Kuidas kvaliteeti juhtida?
• Kuidas kasutada autoriteeti, võimu ja mõju?
Lisaks on viimasesse peatükki koondatud 9 teooriat pealkirja all „Parim ülejäänust – mitmesuguseid suurepäraseid ideid juhtidele”.

Kuidas raamatust kasu saada?
See raamat peaks olema kõikide juhtide töövahend, mida iga nädala lõpus tehtule hinnangu andmisel ja järgmise nädala tegevuste planeerimisel kasutada. Iga teooria juures oleva ühe lehekülje pikkuse kasutusjuhendi abil on võimalik leida, millises olukorras antud teooria kõige paremini sobib. Juhend sisaldab ka sammsammulisi juhiseid teooria rakendamiseks.
Teooriate kasutusjuhendid sisaldavad ka viiteid teistele raamatus toodud teooriatele. See annab võimaluse katsetada ja kombineerida erinevaid teooriaid. Kui kellelegi tundub, et teooriaid on ühe tegevuse jaoks ikka liiga palju, saab ta võtta iga juhtimistegevuse kohta ainult selle teooria, mille raamatu autorid on selle valdkonna kuningaks krooninud.
„Suurte juhtimisteooriate väikese käsiraamatu” järjekindel kasutamine võimaldab juhil avastada kombinatsiooni, mis arvestab tema organisatsiooni iseärasusi kõige paremini. See omakorda aitab juhil palju paremaid tulemusi saavutada, mis tuleb kasuks tema organisatsioonile ning loob ka tugeva aluse tema enda juhikarjäärile.

Hind klubis: Hind poes:

Suurte juhtimisteooriate väike käsiraamat_Ruth Alas

Suurte juhtimisteooriate väike käsiraamat_Ruth Alas

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).