Suurepärasuse kasvatamine_nikopensius

„Suurepärasuse kasvatamine“ on inspireeriv” lugemine nii noorele kui ka juba kogenud juhile, kes soovib oma organisatsiooni kasvatada ja arendada nii, et selles tekiks rohkema saavutamise kultuur. Raamat annab vastuse, kuidas organisatsiooni tüürida nii, et saavutamise vajadus ja paremuse poole pürgimine jõuaks võimalikult paljude organisatsiooni liikmeteni. Lugejale tutvustatakse mitmekülgseid näiteid maailma tipporganisatsioonide juhtide rakendatud praktikatest, mis pakuvad lugemisrõõmu väga erinevates valdkondades tegutsevatele juhtidele. Eriti nauditavaks teeb raamatu fakt, et selle sisu põhineb aastatepikkusel Stanfordi ülikooli taustaga professorite uurimistööl ja paljude andekate juhtidega koos töötamise kogemusel. „Suurepärasuse kasvatamine“ on vajalik öökapilugemine igale edasipürgivale juhile, kes soovib oma meeskonda arendada ja inspireerida suurepäraseid tulemusi saavutama.

Hind klubis: Hind poes:

Suurepärasuse kasvatamine_nikopensius

Suurepärasuse kasvatamine_nikopensius

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).