Schwager pakub kauplemistarkuste tõelist ekstrakti

 

“Ma pole vist kunagi varem lugenud ühtegi raamatut, mille iga väitega oleksin nõus,” ütleb “Turuvõlurite taskuraamatu” kohta kaupleja ja investor Igor Doroshenko.  

 

Jack D. Schwageri „Turuvõlurite taskuraamat“ haaras mind esimesest peatükkist, rääkides justkui minu kauplemise teekonnast. Tänaseks on mul aktsiatega kauplemise kogemust 14 aasta jagu, mistõttu julgen end pidada professionaalseks ja kogenuks kauplejaks.

 

Olen küll astunud erinevate rehade otsa, kuid oma vigadest olen ma õppinud. Ka raamat räägib sellest, kuidas tippkauplejad on alustanud oma teekonda kaotustega, kuid vaatamata sellele edasi liikunud. Huvitav on lugeda, et erinevatel inimestel on olnud väga sarnane teekond, ka minu omaga.

 

Edasi läheb veelgi huvitavamaks. Ma pole vist kunagi varem lugenud ühtegi raamatut, mille iga väitega oleksin nõus. Omada sellist kauplemismeetodit, mis vastaks sinu isiksusele; oskus kaotada väikeselt ja võita suurelt; ettevalmistuse ja kodutöö olulisus; riskide haldamine; psühholoogia ja emotsioonide kontroll; ning muidugi ka suur armastus kauplemise vastu – see kõik tundus minu jaoks nii loomulik. Tahtsin pärast igat lauset öelda: „Jah, olen täiesti nõus, mul on sama kogemus.“ Eriti meeldis, et oma kogemusi jagab mitte üks, vaid terve rida kauplejaid, kes on tegutsenud erinevatel turgudel, kuid ometi on nende järeldused ja tarkused täpselt samad.

 

Lugedes seda raamatut, sain aru, kui kogenud kaupleja on minust saanud. Kui nõustud teiste sama ala professionaalidega, ja saad täpselt aru, miks nad seda räägivad, mis on tarkuse alus ja kuidas nad sinna jõudsid, tekkib tunne, et oled jõudnud õigesse sihtpunkti.

 

Kellele võiks see raamat kasulik olla?

 

Kas ainult tippkauplejatele, kes saavad kõrvalt näha teiste tippkauplejate töövõtteid? Kui oleksin seda raamatut lugenud oma kauplemiskarjääri alguses, kas see oleks mind samamoodi kõnetanud?

 

Jõudsin järeldusele, et tegemist on hea kauplemistarkuste ekstraktiga, millega saaks oma taset hinnata. Kui vaatad mõne tippsportlase etteastet, tundub, et ta teeb kõik nii lihtsalt, ilma suurema pingutusteta, et võiks isegi seda järele teha. Alles tegudele asudes saad aru, et see on võimatu. Selleks tuleb väga palju harjutada, et asi sama lihtsalt välja kukuks ja tulemust tooks.

 

Raamatu peamine väärtus ongi ehk see, et seda võib aeg-ajalt uuesti lugeda ja vaadata, kuidas on suhtumine raamatu tarkustesse koos kauplemise arenguga muutunud. Kogenuma kaupleja jaoks on raamat heaks kinnituseks, et ta on õigel teel ja ta pole üksi: paljud teised kauplejad mõtlevad sarnaselt.

Hind klubis: Hind poes:

Schwager pakub kauplemistarkuste tõelist ekstrakti

Schwager pakub kauplemistarkuste tõelist ekstrakti

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).