Liivamägi, Talpsepp ja Vaarmets teavad, kuidas kriiside kiuste edukalt investeerida

 

Filmis „Nukitsamees“ kõlav „Rahalaul“ väidab, et raha mängib elus põhirolli ning raha ongi õnn ja armastus. Kas just päris nii, kuid kahtlemata on rahal meie heaolus oluline koht. Seda on tunnetanud ka Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp ja Tarvo Vaarmets, kelle ühisest sulest ilmus äsja raamat „Investeerimisedu põhimõtted“.

 

Kui rahatarkuse triloogia esimeses raamatus „Rahaedu põhimõtted“ keskendus samade autorite kolmik üldisele rahatargale käitumisele, siis „Investeerimisedu põhimõtetes“ seatakse kitsamalt fookus investeerimisele. Peale teooria sisaldab raamat rohkesti praktilisi näiteid, mille najal leida aktsiate, võlakirjade ja kinnisvara õiglast väärtust.

 

Praeguseks täieliku rahalise vabaduse saavutanud autorid rõhutavad, et tee investeerimiseduni ei ole kiire ega lihtne: protsessi on sisse kirjutatud tagasilöögid ja katsumused. Seda kinnitavad nende endi kogemuslood, mis on „Investeerimisedu põhimõtetesse“ pikitud ja millest nii mõnigi on võtnud eduelamuse asemel õppetunni vormi.

 

Liivamägi, Talpsepp ja Vaarmets on samamoodi nagu paljud teised investorid seisnud silmitsi keeruliste turuolukordadega. Tehnoloogiamulli lõhkemine 2000. aastal, 2009. aasta sügav majanduslangus, euroala võlakirjakriis, negatiivsed intressid ning koroonapandeemia on üksnes mõned tormiiilid, mis on tulnud üle elada. Samas mainivad rahandusdoktoritest autorid, et peale selle, et kriisid on õpikohad, võivad need pakkuda põnevaid võimalusi edukalt investeerida.

 

Rahaline vabadus ei ole juhus, kui sa tead, mida teed

 

Raamat „Investeerimisedu põhimõtted“ algab peatükiga, mis aitab lugejal investeerimisteekonda lahti mõtestada ning vastata küsimusele „Miks investeerimisega üldse tegelda?“. Kui see põhiküsimus on autorite toel lahti mõtestatud, liigutakse varaklasside hindamise ja valikute põhimõtete juurde.

 

Eesti investeerimismaastiku ühed helgemad pead toovad lugeja ette aktsiate hindamise tööriistad, praktilised õppetunnid ning kogemused, mille abil teha kaalutletud investeerimisotsuseid. Juttu tuleb ka võlakirjade ja laenude ning kinnisvarasse investeerimise teekonnast: tutvustatakse praktilisi tööriistu ning samuti võlakirjade ja kinnisvara õiglase väärtuse hindamise mudeleid.

 

Raamatu võtab kokku majandustsüklitele keskenduv peatükk, mis pakub olulisi teadmisi investeerimisportfelli kui terviku juhtimisest kogu majandustsükli vältel.

 

Liivamägi, Talpsepp ja Vaarmets on veendunud, et rahaline vabadus ja oskus edukaid investeeringuid teha ei ole juhus, kui sa tead, mida teed. Raamatus on rohkesti teadmisi, kogemusi ja tööriistu, mille abil muuta investeerimine õnnemängust teadlikuks ja tõenäosustel põhinevaks teeks eduni.

Hind klubis: Hind poes:

Liivamägi, Talpsepp ja Vaarmets teavad, kuidas kriiside kiuste edukalt investeerida

Liivamägi, Talpsepp ja Vaarmets teavad, kuidas kriiside kiuste edukalt investeerida

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).