Varjatud potentsiaal

Autor: Adam Grant

Ilmumisaeg: 01.06.2024

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 320

Me elame maailmas, mis üle kõige väärtustab andekust. Kipume kiitma võimekaid koolis, loomulikult osavaid spordis ja imelapsi muusikas. Kui me aga imetleme neid, kellel on algusest peale parem stardipositsioon olnud, vaatame samas mööda edusammudest, milleks me ise võimelised oleme. Alahindame õpitavate oskuste ja teadmiste ulatust ning seda, kui kaugele on võimalik nende toel jõuda. Paremaks saamises võib igaüks paremaks saada. Kui aga sobiv võimalus uksele ei koputa, pangem see uks ise püsti.
Organisatsioonipsühholoog Adam Grantist on saanud rahvusvaheline fenomen: tema raamatud, taskuhäälingud ja TED-i kõned on üle maailma inspireerinud miljoneid inimesi nende enesearenguteekonnal. Granti teedrajavad uurimused on paljuski kujundanud seda, kuidas mõtestada taolisi teemasid nagu motivatsioon, heldus, loovus ja potentsiaal.

Varem ilmunud:

„Anna ja võta. Miks teiste aitamine meid edukamaks muudab“ (2016)
„Originaalsus. Kuidas teisitimõtlejad maailma edasi viivad“ (2017)
„Variant B. Kuidas seista raskustega silmitsi, kasvatada sitkust ja leida rõõmu“ (2018)
„Järelemõtlemise kunst. Kõhklemise ja eksimise üllatav jõud“ (2022)

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 32.50 € Hind poes: 39.50 €

Varjatud potentsiaal

Sisukord Proloog ............................................................................................ 11 I OSA Iseloomuoskused ............................................................................... 31 1. peatükk Ebamugavuse sõltlased ........................................................ 35 2. peatükk Inimkäsnad ................................................................................... 55 3. peatükk Imperfektsionistid ................................................................... 75 II OSA Motivatsioonirajatised ................................................................. 97 4. peatükk Igapäevase rutiini ümberkujundamine.....................101 5. peatükk Ummikust välja saamine.....................................................121 6. peatükk Raskusjõudu eirates...............................................................145 III OSA Võimaluste süsteemid .................................................................169 7. peatükk Iga laps on edukas ..................................................................173 8. peatükk Kulla kaevandamine .............................................................197 9. peatükk Lihvimata teemandid........................................................... 221 Epiloog.......................................................................................... 249 Meetmed muutusteks ................................................................ 259 Tänusõnad ...................................................................................... 269 Viited ................................................................................................ 273

Varjatud potentsiaal

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).