Sure nulliga

Autor: Bill Perkins

Ilmumisaeg: 15.12.2023

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 224

Millest see raamat ei räägi? See raamat ei räägi sellest, kuidas oma varandus kasvama panna. Kui teil on piisavalt ressurssi – tervist, raha, vaba aega –, on teil võimalik teha paremaid valikuid nende ressursside kasutamiseks.

Miks lükkavad paljud täiel rinnal elamist edasi pensioniaega, mil tervis liigub allamäge ja hoog hakkab raugema? Mida head teeb pikas plaanis aastakümnete pikkune rügamine ja stress, et koguda kokku hunnik raha, millest murdosa oma elu lõpus nautima hakata? Bill Perkins kutsub teid üles surema nulliga. Lõppeks on elus teenimise, säästmise ja kogumise asemel oluline elada parimat võimalikku elu. Kui peate silmas eesmärki surra nulliga, saate võtta elust rohkem, kui võtaksite muidu. Milleks keelata endale naudinguid ja lõbu?

Raamatus pakub Perkins välja 9 reeglit, millest lähtuda, et elada võimalikult täisväärtuslikku elu, ilma et peaksite midagi kahetsema. Need reeglid juhivad eluviisi, mis ei põhine arututel riskidel ja raiskamisel, vaid lähenemisel eluetappidele kui omamoodi hooaegadele, mida on võimalik maksimeerida. Piltlikult võttes teeme elu jooksul läbi mitu „surma“: teismeline meis sureb mingil hetkel, samuti sisemine üliõpilane, väikese lapse vanem ja nõnda edasi. Kõik eluetapid on lõplikud ning neis peituvaid rõõme saame tunda vaid piiratud aja jooksul. Pahatihti teadvustame seda aga alles n-ö akna sulgumisel. Lõpetage rahulolu edasilükkamine ja vabanege kahetsustest vaid mõnda lihtsat juhist järgides.

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 30.50 € Hind poes: 39.50 €

Sure nulliga

Sisukord 7 Sisukord Autori kommentaar....................................................................9 1 Optimeerige oma elu................................................................13 2 Investeerige kogemustesse.......................................................33 3 Miks surra nulliga? .................................................................53 4 Kuidas kulutada oma raha (ilma enne surma nulli jõudmata).....................................................................77 5 Mis saab lastest?........................................................................93 6 Tasakaalustage oma elu .........................................................119 7 Hakake oma elu ajaliselt paika panema ..............................151 8 Tundke oma tippu ..................................................................165 9 Olge julge – mitte rumal .......................................................195 Kokkuvõte: võimatu ülesanne, väärt eesmärk ....................209 Tänuavaldused .......................................................................211 Lisa: milline on see uus rakendus, millest ma pidevalt räägin? ..............................................217 Illustratsioonide andmed ......................................................223

Sure nulliga

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).