Õnnelik seksikas miljonär

Autor: Steven Bartlett

Ilmumisaeg: 01.05.2023

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 256

Kuulsuskultuur ja lakkamatud pildivood lõputult õnnelikest suunamudijatest annavad sulle lubaduse: kui oled edukas ja ajad kokku kuhjaga raha, saab sinust kõige õnnelikum inimene planeedil Maa, kirjutab Steven Bartlett oma bestselleris „Õnnelik seksikas miljonär“. Bartlett, kelle askeldusi sotsiaalmeedias ja mujal jälgib üle 2 miljoni inimese, ütleb, et see lubadus on üks suur ja rasvane vale.

Kümmekond aastat tagasi oli Bartlett 18-aastane ülikooli pooleli jätnud nooruk, kes näppas nurgapealsest poest toitu. Kõigest seitse aastat hiljem oli temast saanud börsiettevõtte asutaja ja tegevjuht. „Mul oli miljoneid pangas, miljoneid jälgijaid veebis, ma elasin New Yorgis ja reisisin maailmas kolm­neli korda nädalas äriasjus ringi. Ma peatusin uhketes hotellides, sõitsin esimeses klassis ja sõin parimat toitu.“ Pealtnäha oli ta õnnelik seksikas miljonär. Ometi jõudis Bartlett jahmatava avastuseni: õnnelikkusest on asi kaugel.

„Tegelikult eksisin ma õnnest mõeldes täielikult. Alles siis, kui ma sain kätte kõik selle, mis pidi mind minu arvates õnnelikuks tegema, sain ma aru nii mõnestki elu muutvast tõest õnne tegeliku olemuse kohta. Ma olin ohver. Ma olin tänapäevaste meedianarratiivide, ühismeedias levivate eksiarvamuste ja ühiskondlike tavade ohver,“ tunnistab Bartlett oma käänulisele teekonnale tagasi vaadates.

Bartlett ütleb, et selle raamatu eesmärk on pigistada lugeja peast välja kogu sotsiaalse ajupesuga kaasnev möga ning asendada see praktiliste teaduslikult tõestatud tavatute ideedega, mis aitavad saavutada rahulolu, armastust ja edu, mida me kõik ju tegelikult pööraselt ihaldame ja otsime.

Aafrikas, Botswana külas sündinud Steven Bartlett on maailma ühe mõjukaima ühismeediaettevõtte Social Chain rajaja. Kui Bartlett oma firma 27-aastaselt börsile viis, küündis selle turuväärtus peaaegu 200 miljoni naelani. Paljud peavad Stevenit üheks Euroopa kõige andekamaks nooreks ettevõtjaks ja mõtlejaks. Tema taskuhäälingust „The Diary Of A CEO“ („Tegevjuhi päevik“) on saanud elustiili, äri ja mõtteviiside vallas üks kuulatuimaid Euroopas.

 

Steven Bartlett võttis eesmärgiks teha raamatuga „Õnnelik seksikas miljonär“ maatasa kõige populaarsemad valed õnne kohta, mida enamik meist usub, tuues välja ühismeedias nii edu kui ka õnne kohta levivad eksiarvamused ja tavad. Ta sai sellega suurepäraselt hakkama!

„Õnnelik seksikas miljonär“ on võrratu lugemine kõigile, mõistmaks, kui oluline on käia oma rada ja end teistega mitte võrrelda. Steven on oskuslikult kirja pannud õnnelikkuse võtme: see pole lihtsalt tuju, vaid on midagi sügavamat – see on rahulolu.

Miljonineiu
investor ja rahatarkuse jagaja

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 30.50 € Hind poes: 38.50 €

Õnnelik seksikas miljonär

SISSEJUHATUS 9 ÄRA AJA NÜPELDAJAT VIHALE 15 ÕNN ON KAS NÜÜD VÕI MITTE IIAL 21 KONTRAST: SUUREPÄRANE ELLUJÄÄMISEKS, KOHUTAV ÕNNE SAAVUTAMISEL 29 ÄRA PÜÜA OLLA KARDASHIANITEST PAREM 34 LASE OMA PEA LAHTI 41 ÕNNELIK ŽONGLÖÖR 59 MUSTVALGE MAAILMAKÄSITLUS KEERAB MEILE KÕIGILE 67 EMA, ÄRA KÜSI MULT ENAM ARMASTUSE KOHTA 73 OMA KIRE LOOMINE 78 TEEKOND TAGASI INIMESEKS 95 MA TULIN JUST TÖÖLT ÄRA 110 LENNUKI ÕHUS HOIDMINE 123 LENNUKIGA LÄBI TORNAADO LENDAMINE 130 KAHEKSAS MAAILMAIME 143 MINU ASSISTENT EI TOHI MINUGAESMASPÄEVITI RÄÄKIDA 159 KUIDAS VÕTTA VASTUTUST NAGU ÕNNELIK SEKSIKAS MILJONÄR, KUI OLED ÕNNETU, KOLE JA PANKROTIS 181 MA OLEN TÄPSELT SAMA VÄHE MOTIVEERITUD KUI SINA, AGA MEIL ON ÜKS ERINEVUS 191 KUIDAS SAADA MAAILMAS MILLESKI PARIMAKS, OLLES SAMAL AJAL MAAILMAS PARIM ... MITTE MILLESKI 210 HASARTMÄNGUD ÕNNELIKU SEKSIKA MILJONÄRI MOODI 221 OMA PÄEVIKUGA RAHU TEGEMINE 235 STEVENI RAAMATUSOOVITUSED 243 KUIDAS MIND LEIDA 244 VIITED 245 TÄNUSÕNAD 255

Õnnelik seksikas miljonär

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).