Kuidas saada tippmüüjaks … juba järgmiseks esmaspäevaks

Autor: David Cook

Ilmumisaeg: 20.10.2018

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 160

Kujutage ette, et istute maailma kõige parema müügimehega ühes toas ja küsite temalt, millised on tema parimad müügivõtted … ja ta on valmis teile seda rääkima. See ongi info, mis te sellest raamatust saate. Pole tähtis, millist toodet või teenust te müüte, ning pole tähtis, kas olete oma müügikarjääri alguses või tegelenud müümisega juba aastakümneid. See raamat on müügi paisutamise käsiraamat.

Raamatu autor Dave Cook on üks maailma nõutumaid müügikoolitajaid. Tal on üle 30 aasta kogemust nii ülieduka müüjana kui ja müügikoolitaja ja motivatsioonikõnelejana.

“Dave’il on ainuomane ja äärmiselt tähelepanuväärne võime panna ümbritsevad inimesed end hästi tundma. Pärast selle raamatu lugemist tean, et see pole mitte ainult anne, vaid miski, mida ta on aastate jooksul raske vaevaga arendanud.”

– Jefrey Rock, Strada Investmentsi asepresident

 

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 25.90 € Hind poes: 33.90 €

Kuidas saada tippmüüjaks … juba järgmiseks esmaspäevaks

Sisukord Eessõna     13 Kuidas seda raamatut kasutada   21 Tänuavaldused     23 Sissejuhatus     25 1. Pange inimesed naerma   29 2. Entusiasm ja suhtumine   33 3. Mis kasu minul sellest on? (MKMSO)    45 4. Pakilisus: põhjus tegutseda kohe!   51 5. Öelge oma kliendi nimi välja üha uuesti ja uuesti ja uuesti … ja veel kord!     57 6. JAH-küsimused    61 7. Just praegu!     65 8. Asi on väga lihtne    67 9. Eeldage, et müügitehing on juba sõlmitud   69 10. Kasutage müügitehinguni jõudmisel kolmandat osalist  73 11. Palun andestage mu järjekindlus    77 12. Meie vs. nemad    79 13. Olge inimene    81 14. Motivatsioon     85 BOONUSOSA Keerukamad müügitehinguni jõudmise võtted 15. Teadlik vs. alateadlik müük    91 16. „Tehke mulle teene“ vs. „Aidake mind hädast välja“ 93 17. Esitage avatud küsimusi   97 18. Klientidel on vedanud, et te nendega räägite  99 19. Kui kliendil on küsimus, millele te ei taha kohe vastata  101 20. Lõpetage müümine!    105 21. Edasiste kontaktide kavandamine   109 22. Sujuv üleminek hinnast rääkimisele – „Kui palju see maksab?“    111 23. Vabandused, vabandused, vabandused – muudkui vabandused    115 24. Kuulake, mismoodi teie klient ütleb nägemist!   117 25. Alati kokkulepe, MITTE MINGIL JUHUL leping   121 26. Äravõtmisvõte    125 27. Alati „vähem kulukas“, mitte mingil juhul „odavam“ .131 28. Kui ma jään müügitehingust ilma   135 29. Sõnum juhtidele ja firmaomanikele   141 30 Kullaterad     145 31. Lõpumõtted     151 POSTSKRIPTUM Üks asi, mis mind alati motiveerib  153

Kuidas saada tippmüüjaks … juba järgmiseks esmaspäevaks

Aira Tammemäe
Äripäeva müügiveebi bestsales.ee toimetaja

Sellel raamatul on palju vaenlasi ja kuuldavasti veel rohkem fänne. Põhjus on lihtne. Esimese hooga tundub, et ma ju tean seda kõike. Jah, võimalik (kuigi vaevalt, et kõike), aga sellest on vähe. Tegutseda on vaja, ära teha, igal hommikul üha uuesti ja uuesti harjutada, et müügi põhitõed saaksid sinu uskumusteks ja edu toovad tegevused harjumuseks.

  • Loe seda raamatut, kui oled otsustanud müügitöös karjääri alustada ja alles otsid tehnikaid, mis töötaksid. Siit võid saada nii mõnegi lihtsa nipi.
  • Loe seda raamatut, kui oled alustav ettevõtja, sul on hea idee, aga see hakkab raha sisse tooma vaid siis, kui midagi ka maha müüd. Siit võid leida eduka äri vundamendi.
  • Loe seda raamatut, kui oled juba aastaid müügitööd teinud, aga tippmüüjaks ennast veel ei pea. Ehk on just mõni siin raamatus toodud tehnikatest vaja ära proovida.
  • Loe seda raamatut ka siis, kui oled müügimaailmas vana tegija. Küsi endalt üks lihtne küsimus: kas ma tean seda või teen seda? Ja kui ei tee, siis katseta.

Selle raamatu loed sa läbi ühe õhtuga. Lihtsalt ja loogiliselt on kirja pandud olulisemad tõed ja tehnikad ning väikesed nipid, millega oma müüki värskendada. Kohustuslik kirjandus iga müügijuhi riiulil, mida alustavale müügitöötajale kätte anda ja tippu pürgijale ideede hankimiseks soovitada.

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).