Äriilma mässulised

Autor: Joost Minnaar, Pim de Morree

Ilmumisaeg: 01.02.2024

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 256

NB Raamatu(te)st loobumisel logi palun ennast Äripäeva iseteenindusest korraks välja ning seejärel uuesti sisse. See peaks lahendama tehnilised probleemid, mille viimane arendus kaasa tõi.

*

2015. aastal otsustasid Joost Minnaar ja Pim de Morree senise tööelu nurka visata ja otsa ringi pöörata. Nad olid veendunud, et töö peab olema lõbus ja voolav ning et alati-on-ju-nii-tehtud-metoodika ei kanna pikas plaanis vilja. Niisiis asusid nad kohtuma innustavate ettevõtete ja ka riigiasutustega, kes on oma valdkonna pioneerid. Välja koorusid uskumatud lood tööelu revolutsioonist, mille Pim ja Joost ka kaante vahele kirja on pannud.

Näiteks on nende nimekirjas ettevõtteid, kes …

  • lasevad töötajatel ise valida oma palga,
  • pööravad juhtimishierarhia pea peale,
  • toovad lapsed kontorisse,
  • julgustavad töötajaid tööajal omaalgatuslike projektidega tegelema,
  • töötavad järeleandmatult ja üllatuslikel viisidel rohepöörde kasuks.

Neid lugusid lugedes võid ise veenduda, et maailm ei kukkunudki pärast neid suuri muudatusi kokku. Tulemuseks oli hoopis rahulolev, edasipürgiv innustunud kollektiiv – see, mis eristab edukad ettevõtted kõigist ülejäänutest. „Mässuliste“ kogukond teeb ärimaailmas asju teisiti. Loodetavasti leiad Sinagi siit inspiratsiooni julgeteks muutusteks!

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 30.50 € Hind poes: 39.50 €

Äriilma mässulised

Sissejuhatus. Pea ees vette 9 1 Kasumist eesmärgi & väärtusteni 31 2 Hierarhiapüramiidist meeskonnavõrgustikeni 55 3 Direktiivsest juhtimisest toetava eestvedamiseni 85 4 Plaanimisest & ennustamisest katsetamise & kohanemiseni 103 5 Reeglitest & kontrollist vabaduse & usalduseni 127 6 Keskvõimust jagatud autoriteedini 153 7 Salatsemisest radikaalse läbipaistvuseni 181 8 Tööülesannete kirjeldustest talendi & vilumuseni 207 Ühine revolutsiooniga. Näha tähendab uskuda 231 Järelmõtisklused 239 Tänusõnad 246 Kasutatud kirjandus 250 Autoritest 254

Äriilma mässulised

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).