Kauple nagu börsivõlur

Autor: Mark Minervini

Ilmumisaeg: 11.03.2024

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 384

NB Raamatu(te)st loobumisel logi palun ennast raamatuklubi kodulehelt korraks välja ning seejärel uuesti sisse. See peaks lahendama tehnilised probleemid, mille viimane arendus kaasa tõi.

*

Nagu paljud meist, ei alustanud Mark Minervini edukalt: ta tegi samu vigu, mida teeb iga uus investor. Ent aastatepikkuse praktika käigus on ta järk-järgult õppinud ja omandanud vajaliku oskusteabe, et saavutada supertootlus ja saada 34-aastaselt multimiljonäriks. Minervini ütleb ise: „Edu saavutamiseks on vaja võimalust. Aktsiaturg pakub iga päev uskumatuid võimalusi. Pidevalt kerkib uusi ettevõtteid turu­liidriks igas valdkonnas kõrgtehnoloogilistest meditsiiniseadme­test kuni jaekaupluste ja restoranideni otse su naabruses. Et neid märgata ja nende edu ära kasutada, peab sul olema oskusteave ja distsipliin, et rakendada õigeid investeerimisvõtteid.“ Võta Minervini õpetussõnad sammhaaval ette ja saa selgeks üliefektiivne SEPA (Specific Entry Point Analysis) kauplemismeetod.

„Kauple nagu börsivõlur“ on kohustuslik kirjandus iga investori raamaturiiulis. Siin on lahti kirjeldatud kõige olulisemad tegurid, mille abil võid edaspidi supertootlusega aktsiaid leida. Kes ei tahaks olla järgmise Apple Computeri, Costco või Home Depot’ omanik? Õnneks pole siin midagi müstilist, kuna suurel osal supertootlusega aktsiatel on ühised äratuntavad omadused, ettevõtete kiire kasvu periood on omane kindla suurusega ettevõtetele ja nõnda edasi. Sinul endal tuleb vaid läheneda distsiplineeritult, jääda kindlaks ühele meetodile ning õppida kasutama õigeid tööriistu. Eraldi tasub peatuda ka riskijuhtimise peatükkidel, kus Minervini näitab, miks sellele üleüldse rõhku panna, ning arutleb psühholoogiliste tegurite üle, mis takistavad enamikul investoritel kahjumile piiri panemast.

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 30.50 € Hind poes: 39.50 €

Kauple nagu börsivõlur

Eessõna ..........................................................................................9 1. peatükk Sissejuhatus, mida tasub lugeda................15 2. peatükk Mida pead kõigepealt teadma ...................27 3. peatükk Konkreetse sisenemiskoha analüüs: sepa® strateegia ..........................................49 4. peatükk Väärtusel on oma hind ................................65 5. peatükk Kauplemine trendi järgi ..............................91 6. peatükk Kategooriad, sektorid ja katalüsaatorid ........................................127 7. peatükk Fundamentaalnäitajad, millele keskenduda ...............................153 8. peatükk Kasumi kvaliteedi hindamine ..................181 9. peatükk Järgne liidritele ..........................................205 10. peatükk Pilt on väärt miljon dollarit .................235 11. peatükk Ära osta lihtsalt seda, mida tunned......313 12. peatükk Riskijuhtimine ...............................................325 1. osa: riski olemus ................................325 13. peatükk Riskijuhtimine ...............................................353 2. Osa: kuidas riskiga toime tulla ja seda kontrollida...............................353 Tänuavaldused ..............................................383 Autorist...........................................................384

Kauple nagu börsivõlur

Kõik raamatud

Kodukord

1. Äripäeva raamatuklubis ilmub iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut juhtimise, psühholoogia, müügi, turunduse vms teemal.

2. Kord kuus saadame klubi liikmetele uusi raamatuid tutvustava uudiskirja.

3. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatud kuni 20% poehinnast odavamalt, peale selle teeme muid sooduspakkumisi.

4. Raamatud saadame Omniva pakiautomaati tasuta. Kui tellite raamatud kulleriga, on tasu 5,40 eurot.

5. Klubiraamatute eest saab tasuda e-arve püsimaksekorraldusega või arve alusel.

6. Kui soovite kuu klubiraamatutest loobuda, teatage sellest hiljemalt 20. kuupäevaks (juunis ja detsembris 15. kuupäevaks). Loobumiskuupäeva tuletame meelde ka SMS-i teel. Teatamata jätmist peame raamatute tellimiseks.

7. Raamatutest loobumisest saate teatada:
a) klubi kodulehel raamatuklubi.aripaev.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17),
c) aadressil [email protected].

8. Klubi liige saab jooksva kuu klubiraamatuid osta ka e-raamatuna, klubihinnaga e-raamatu ostmiseks saadame kuu uudiskirjas lingi ja unikaalse sooduskoodi. E-raamatu ostmine ei tühista paberraamatute tellimust.

9. Kui ostate aasta jooksul vähemalt 6 raamatut, saate lisaks kingituseks valida ühe varem ilmunud klubiraamatu.

10. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).